top of page

eN-NeT
Sağlık

Biyokimya
Testleri

Hormon
Testleri

Hematoloji
Testleri

Ülke Genelinde
EN Uygun Fiyat Garantisiyle
Tıbbi Tahlil Laboratuvar Hizmeti

Mikrobiyoloji
Testleri

Patoloji
Testleri

Genetik
Testler

eN-NeT
Sağlık

Bireysel Laboratuvar Hizmetleri

Tüm Tıbbi Tahlil Laboratuvar Test Analizleriniz için dilerseniz ilinizde bulunan anlaşmalı laboratuvarımızın adresinde, dilerseniz kendi adresinizde numune verebilir, sonuçlarınızı elektronik ortamda alabilirsiniz. Kaliteli, Güvenli, Hızlı ve Ekonomik Laboratuvar hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

En avantajlı şartlar altında Laboratuvar hizmeti almak için İnternet sitemize üye olabilirsiniz.

eN-NeT
Sağlık

Kurumsal Laboratuvar Hizmetleri

Çalışanlarınızın Tüm Tıbbi Tahlil Laboratuvar Test Analiz İhtiyaçlarını karşılamak üzere Numune Alma Personelimizin müşterimiz olan Kurum adresine periyodik olarak ziyaretlerini içeren, gerekli hallerde personelin tam mesai verebileceği Kurumsal Laboratuvar Hizmetimizdir.

 

Personelimizin belirli gün ve saatlerde kurum adresine gelerek, işletme çalışanlarından hekimler tarafından istenen tahliller için numune alma hizmetini kapsar.

 

Numuneler personelimiz tarafından laboratuvara teslim edilir ve analizler uzman hekim onayından sonra tahlil sahiplerine elektronik ortamda iletilir.

eN-NeT
Sağlık

Özel Sağlık Sigorta Şirketlerine Laboratuvar Hizmetleri

Özel Sağlık Sigorta Şirketleri avantajlı ücretler karşılığı sözleşmeler yaparak yıllık olarak tıbbi tahlil laboratuvar ağımızın hizmetlerinden yararlanmaktadır.

Bireysel ve Grup Sağlık Sigortalı bireylerin tıbbi tahlil laboratuvar hizmetlerinden kaliteli, güvenilir ve ekonomik şartlarda hizmet almalarını sağladığımız ve avantajlı network olarak tasarruf modeli hizmet anlayışıyla oluşturduğumuz hizmetimizde Sigorta Şirketleriyle birlikte Özel Sağlık Sigortalı Bireylerin yıllık sağlık harcamalarında maksimum tasarruf sağlıyoruz.

Anlaşma yaptığımız sigorta şirketlerine ücretsiz asistanlık hizmeti sunarak provizyon işlemleriyle sigortalı bireylere Tıbbi Laboratuvar Testleri, Testlerin Ücretleri, Randevu Organizasyonları gibi operasyon süreçlerini yönetiyoruz.

eN-NeT
Sağlık

Tıbbi Tahlil Laboratuvar Hizmetleri

eN-NeT
Sağlık

Radyoloji ve Görüntüleme
Tetkik Hizmetleri

eN-NeT
Sağlık

Evde Sağlık

Hizmetleri

eN-NeT
Sağlık

Ağız ve Diş Sağlığı
Hizmetleri

eN-NeT
Sağlık

Online Psikolog
Online Diyetisyen

eN-NeT
Sağlık

Randevu ya da Detaylı Bilgi Almak İçin :
0216 383 00 80 veya 0538 058 05 21

bottom of page