EN NETwork Danşmanlık Hizmetleri Kapsamında Diyetisyen ağımızı oluşturan meslek uzmanları tarafından EN Card üyelerine, EN Assist müşterilerine ve ennet.com internet sitemizin ziyaretçilerine; 

Çocuk, ergen, yetişkin gruplarda bireysel danışanlara Sağlıklı Beslenme Danışmanlık Hizmetleri sunulmaktadır. 

Diyetisyen Danışmanımıza Ücretsiz Soru Yönlendirmek İçin >>Tıklayınız<<

 

Online Diyetisyen Danışmanlık Hizmet Detayları İçin Tıklayınız

Seans Süresi: 30-45 Dakika

Seans Ücreti: 150 TL

Online Sağlıklı Beslenme Danışmanlık Hizmeti Sunan Diyetisyenlerimiz

 
Online Diyetisyen Danışmanlığı Nedir?

Sağlıklı Yaşam sürdürmenin en önemli dinamiklerinden birisi sağlıklı beslenmedir.
Diyetisyenler, Üniversitelerin Sağlık Bilimleri Bölümlerinden Beslenme ve Diyetetik Eğitim Öğretim Programının 4 Yıllık Eğitim Süresini doldurarak mezun olmuş ve Sağlıklı Beslenme alanında, bireysel ve toplumsal beslenme konularında Diyetisyen olarak mesleki faaliyet ve uygulamalar yürütmeye hak kazanmış birer SAĞLIK Profesyonelidir.

Online Diyetisyen Danışmanlığı ise Sağlıklı Beslenme Uzmanı Diyetisyenler tarafından; gerek kişisel tercihleri gerekse de tıbbi nedenlerle Sağlıklı Beslenme rehberliğine ihtiyaç duyan bireylere uzaktan sağlıklı beslenme rehberliği yapmak üzere teknolojik iletişim gereçleri aracılığı ile sunulan hizmetlerin bütünüdür.

Neden Online Diyetisyen Danışmanlığı?

Günümüzde teknolojinin ulaştığı hız, kişilerarası iletişim boyutlarını ve alışkanlıkları da doğrudan etkiledi. Dolayısıyla bugün, sağlıklı beslenme, kilo verme ya da kilo alma gibi konularda ya da hastalıklarına istinaden Sağlıklı Beslenme Uzmanlarına ihtiyaç duyan bireyler, diledikleri meslek uzmanlarından hizmet almak imkanına sahipler.

Sağlık ihtiyaçlarını karşılamak üzere herkes dilediği uzmandan hizmet alma hakkına sahiptirler. Dolayısıyla Online Diyetisyen Danışmanlığının en önemli avantajı, bireylerin kendi bölge ve şehirlerinin dışında bulunan Diyetisyenlerin hizmetlerinden evlerinden çıkmadan hizmet alma fırsatıdır.
Bugün internet arama motorlarında Diyetisyen Tavsiye ya da Ucuz Diyetisyen aramalarının karşılığında hizmet sunabilecek diyetisyen bulmak oldukça kolaydır. Fakat sanal ortamın güvensizliği ve şarlatanlık boyutuna varan, alan dışında olmasına rağmen diyet önerileri paylaşan kişilerin bulunduğu ortamda güvenilir diyetisyenlerden sağlıklı beslenme uzmanlığı almak hayati önem taşımaktadır.

Online Diyet Uygulamaları, sadece Sağlıklı Beslenme Uzmanı Diyetisyenler kontrolünde ve danışmanlığında uygulanmalıdır. Sadece bir form doldurarak size bir diyet ve beslenme programı sunan kişilerden uzak durmalısınız.

Online Diyet uygulamaları için Diyetisyenlerden hizmet almak bireylere öncelikle sağlık sonra da zaman kazandırmaktadır. Bir diğer yandan da bireylerin Diyetisyenlerin hizmetlerine Yüz Yüze Danışmanlığın maliyetlerinin altında ulaşmalarını sağlamaktadır.

Neden ENNETwork Online Diyetisyen Danışmanlığı?

ENNETwork Diyetisyen Ağını oluşturan değerli Sağlıklı Beslenme Uzmanlarımız danışanlarına mesleki ve tıbbi etik kuralları çerçevesinde Önce İnsan Sağlığı ilkesiyle hizmet sunmaktadırlar. ENNET Sağlık Hizmetlerinin müşterilerine sunduğu ekonomik sağlık hizmetleri misyonuna destek sağlamaktadırlar.

Diyetisyenlerimiz Sağlıklı Beslenme konularında tüm tıbbi yetkinliklere sahip profesyoneller olarak faaliyetlerini sürdürmektedirler. Alanlarındaki bilimsel gelişmeleri takip ederek sürekli gelişim içerisinde olan Diyetisyenlerimiz danışanlarına en yararlı yönlendirmeleri, tavsiyeleri ve doğru bilgileri sunarak sorumlulukları gereği takiplerini üstlenirler.

Sağlıklı Beslenme Uzmanlarımız, danışanlarının  tüm bilgilerini mahremiyet ve gizlilik esasıyla korurlar. Danışanlarına sundukları beslenme programının kabulü, onayı ya da reddine yönelik kararlara saygı gösterirler.

 

Gerekli hallerde tüm meslektaşları gibi danışanlarının sağlıklarını korumak adına diğer sağlık kuruluşları ve tıp mesleğini icra eden uzmanlarla işbirliği halinde olurlar. 

İhtiyaçlarınız doğrultusunda Sağlıklı Beslenme Uzmanlarımız danışanlarına aşağıdaki alanlarda Online Diyetisyen Danışmanlık, Destek, Yardım ve Takip hizmeti sunarlar.

(Diyetisyenlerimizin Biyografilerini incelemeyi unutmayınız.)

Çocuk-Ergen-Yetişkin Yaşlara;
 

 • Danışanların Vücut, Metabolizma ve Tıbbi Analiz Kapsamındaki Ölçümlerini Yapmak, Değerlendirmek ve Kişiye Özel Sağlıklı Beslenme Programı Oluşturmak, Beslenme Programına Uyumun Takibini Yapmak.

 • Aşağı Kilo Kontrolü, Yukarı Kilo Kontrolü ve Yönetimi Amacıyla Danışanlarına Destek ve Danışmanlık

 • Sağlık Sorunları Bulunan Danışanlara, Hastalıklarına İstinaden Tıbbi Beslenme ve Diyet Programları Oluşturmak, Takibini Yapmak

 • Bebek ve Çocuk Beslenmesl,

 • Gebelikte (Öncesi ve Sonrası) Sağlıklı Beslenme

 • Sporcu Beslenmesi Danışmanlığı, Egzersiz Öncesi, Sonrası Sağlıklı Beslenme Programı Oluşturma ve Takip

İnternet sitelerinde Online Diyetisyen Tavsiyesi, Ucuz Diyetisyen ve Ucuz Diyet Programı arayarak vakit kaybetmenize gerek yok. 

Diyetisyenlerimize online olarak soru yöneltebilirsiniz. Diyetisyenlerimiz sorularınızı yanıtlayarak sizleri doğru uzmana yönlendirecek ve atmanız gereken en uygun adımlar konusunda sizlere yol göstereceklerdir. Sağlıklı Beslenme Uzmanımıza soru sormak için >>tıklayınız<< 

Diyetisyenlerimizin danışanlarından talep ettiği tüm Diyet Öncesi Tahlillerde % 50 indirim avantajınız olduğunu unutmayın.
Detaylı Bilgi İçin: 0538 058 05 21

 

ENNETwork Online Diyetisyen Danışmanlık Hizmet İşleyiş Şekli;
 
 1. Diyetisyenlerimizin biyografilerini inceleyin ve online danışmanlık hizmeti almak için kendinize uygun danışmanı seçin.

 2. Diyetisyenimizin sayfasında yer alan Randevu Al butonunu tıklayınız.

 3. Diyetisyenimizin Online Hizmet sunabileceği saatler randevu al butonuna tıkladığınızda Danışmanınızın uygun tarih ve saatlerini görebileceğiniz sayfaya yönlendirileceksiniz. Buradan size de uygun olan tarih ve saati seçin. Uygun tarih ve saati seçtikten sonra Devam butonunu tıklayın.

 4. Karşınıza çıkan sayfada bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Randevu onayı için girdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olunuz. Ayrıca online platformlardan Diyetisyenimizle görüşebilmeniz için de bilgilerin eksiksiz ve doğru girilmesi önemlidir.
  Bilgileri eksiksiz girdikten sonra
  Şimdi Öde butonuna tıklayınız.

 5. Ödeme yöntemini seçerek randevu işlemini tamamlayınız.

 6. Havale-EFT ödemelerinde dekontu ibraz etmeniz için whatsapp üzerinden 0538 058 05 21 numaralı telefona ya da bilgi.ensaglik@gmail.com adresine mail ile dekontunuzu ibraz ediniz. Ödemesi yapılmayan randevuların onaylanmayacağını unutmayınız.

 7. Ödeme sistemimize girdikten sonra dakikalar içerisinde randevu onayınız ve görüşme seçeneklerini netleştirmek üzere yetkili kişilerce aranacaksınız. SMS ve Mail ile Diyetisyenimizle görüşme yapacağınız platforma giriş bilgileri ile şifreniz tarafınıza bildirilecektir.