top of page

eN-NeT Sağlık ve Danışmanlık Hizmetleri
Anlaşmalı Sağlık Kurumları ve Uzmanlarımızla Birlikte
Bireysel ve Kurumsal Müşterilerimize Tasarruf Modeli Sağlık Hizmetlerimizle Bütçenizi Koruyan Çözümler Sunuyoruz.

eN-NeT 
Bireysel Sağlık Hizmetleri

EN Kaliteli, EN Güvenilir, EN Ekonomik Sağlık Hizmetleri.

Tıbbi Kayıt Analizi
Kan Testi
Doktor Çalışma CT Tarayıcı

Özel Hastane Ağı

70 ilde anlaşmalı Özel Hastanelerimizde Genel Sağlık Taraması, Muayene, Teşhis ve Tedavi hizmetlerinden Yararlanabilirsiniz.

Tıbbi Laboratuvar Ağı

22 ilde anlaşmalı Tıbbi Tahlil Laboratuvarlarımızda Biyokimya, Mikrobiyoloji, Sereloji, Genetik Test hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Radyoloji Merkezleri

70 ilde anlaşmalı Hastane ve Görüntüleme  Merkezlerimizde Görüntüleme Test hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Dişçi randevusu
Stetoskop ile Masa
Evden çalışmak

Ağız ve Diş Sağlığı

70 ilde anlaşmalı Özel Hastanelerimizde, Diş Kliniklerimizde Ağız ve Diş Sağlığı Muayenesi, Röntgen, Bakım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Genel Sağlık Taraması

70 ilde anlaşmalı Özel Hastanelerimizde ve Tıp Merkezlerimizde Genel Sağlık Taraması (CheckUp) hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Onlinde Danışmanlık

Doktor, Psikolog ve Diyetisyen kadromuzda görevli uzmanlardan ekonomik şartlarda Online/Uzaktan Danışmanlık Hizmeti alabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz Özel Sağlık Sigorta Şirketlerinden Özel Sağlık Sigortalı, Grup Sağlık Sigortalı, Tamamlayıcı Sağlık Sigortalı bireyler Sigorta Poliçelerinin kapsamında yukarıdaki hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirler.

 

Kurumsal Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi yaptığımız kurumların çalışanları, görev yaptıkları işletmenin kendilerine tanıdığı haklar kapsamında yukarıdaki hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirler.

eN-NeT 
Kurumsal Sağlık ve Asistanlık Hizmetleri

Tasarruf Modeli Hizmet ve Çözümlerle;
EN Kaliteli, EN Güvenilir, EN Ekonomik Sağlık ve Asistanlık Hizmetleri.

Tıbbi Kayıt Analizi

Sağlık ve Danışmanlık Hizmeti

Kurumsal Sağlık ve Danışmanlık Hizmeti sunduğumuz işletme çalışanlarının ihtiyaçlarına yönelik ülke genelinde anlaşmalı kurumlarımızla Sağlık Hizmetlerinden yararlanmalarını sağlıyor, Doktor, Psikolog, Diyetisyen kadromuzla Online Danışmanlık Hizmetleri sunuyoruz.

Bir İşleniş

Kurum Adresinde Psikolog Görevlendirme

Kurumsal Sağlık ve Danışmanlık Hizmeti sunduğumuz işletme çalışanlarının ihtiyaçları doğrultusunda işletme adresinde görev alan Psikoloğumuz çalışanların iş yaşam dengesi kurmasına rehberlik ediyor, stresle mücadele etmelerine destek sağlıyor. Ayrıca kurumsal stres ölçümleri gerçekleştiriyoruz. Kariyer planlaması çerçevesinde Psikososyal eğitimler düzenleyerek. kurumların "çalışan-işveren marka" değerini yükseltmelerine destek oluyoruz.

Akıllı Atıştırmalık

Kurum Adresinde Diyetisyen Görevlendirme

Evden çalışmak

Onlinde Danışmanlık

Doktor, Psikolog ve Diyetisyen kadromuzda görevli uzmanlardan ekonomik şartlarda Online/Uzaktan Danışmanlık Hizmeti alabilirsiniz.

Kurumsal Sağlık ve Danışmanlık Hizmeti sunduğumuz işletme çalışanlarının yararlanması adına işletme adresinde görev alan Diyetisyenimiz, çalışanların beslenme programlarını düzenler ve takibini sağlar. İhtiyaç duyan personelin bireysel sağlıklı beslenme ve kilo kontrol programını düzenler ve takibini üstlenir.

Kan Testine Hazırlanma

Kurum Adresinde Tıbbi Laboratuvar Hizmeti

Kurumsal Sağlık ve Danışmanlık Hizmeti sunduğumuz işletme çalışanlarının yararlanması adına işletme adresine anlaşmalı laboratuvarımız tarafından görevlendirilen sağlık personeli çalışanların tıbbi tahlil ihtiyaçlarına yönelik numune alma hizmeti sunar. Alınan numuneler laboratuvarda analiz edilir ve raporların numune sahiplerine iletilmesini sağlar.

görüntülü arama

Online Doktor, Psikolog, Diyetisyen Danışmanlık

Kurumsal Sağlık ve Danışmanlık Hizmeti sunduğumuz işletme çalışanlarının yararlanması adına ENnet Sağlık Hizmetleri kadrosunda yer alan Doktor, Psikolog ve Diyetisyenler tarafından çalışanların ihtiyaçlarına yönelik olarak sunulan online danışmanlık hizmetlerini kapsar.

eN-NeT 
Asistanlık Hizmetleri

Tasarruf Modeli Hizmet ve Çözümlerle;
EN Kaliteli, EN Güvenilir, EN Ekonomik Sağlık ve Asistanlık Hizmetleri.

Image by Derek Finch

Anlaşmalı Sağlık Kurumları Kullanımı

Özel Sağlık Sigortalı Bireylerin poliçelerinde bulunan sağlık hizmetlerinden en ekonomik şartlar altında yararlanarak sigorta şirketlerinin bütçelerini korumak amacıyla oluşturduğumuz sağlık hizmetleri ağının kullanım hakkına ek olarak anlaşmalı kurumlar yönetim hizmetlerini de sunarak operasyon desteği sağlıyoruz. Geniş anlaşmalı kurumlar ağımız Özel Hastaneler, Özel Tıp Merkezleri, Özel Diş Klinikleri, Tıbbi Laboratuvar ve Radyoloji Merkezleriyle birlikte Evde Sağlık Hizmetleri ve Fizyoterapi Merkezlerinden oluşmaktadır.

Bir İşleniş

Online Doktor, Psikolog ve Diyetisyen

Özel Sağlık Sigortalı Bireylerin poliçelerinde bulunan online danışmanlık hizmetlerinden en ekonomik şartlar altında yararlanarak sigorta şirketlerinin bütçelerini korumak amacıyla kadromuzda bulunan Doktor, Psikolog ve Diyetisyen personelimizle özel sağlık sigortalı bireylere online danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.
Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış online platform olan Bulut Klinik alt yapısıyla sunduğumuz görüşmeleri aylık raporlarlar halinde Özel Sağlık Sigorta şirketlerine sunuyoruz.

Diş röntgeni

Diş Bakım Paketi

Evden çalışmak

Onlinde Danışmanlık

Doktor, Psikolog ve Diyetisyen kadromuzda görevli uzmanlardan ekonomik şartlarda Online/Uzaktan Danışmanlık Hizmeti alabilirsiniz.

Özel Sağlık Sigortalı Bireylerin poliçelerinin kapsamına istinaden anlaşmalı olduğumuz Diş Kliniklerimizle en ekonomik şartlar altında Ağız ve Diş Sağlığı Muayenesi, Diş Taşı Temizliği ve Diş Röntgeni hizmetleri sunuyoruz. Pakete dahil olarak Diş Dolgusu hizmeti de ekonomik şartlar altında kapsama alınabilmektedir.

Kan Testine Hazırlanma

Tıbbi Laboratuvar ve Radyoloji Hizmeti

Özel Sağlık Sigortalı Bireylerin en ekonomik şartlar tıbbi tahlil ihtiyaçlarını karşılayabilmesi adına 22 ilde anlaşmalı olduğumuz Tıbbi Laboratuvarlar ve 70 ilde bulunan anlaşmalı Radyoloji ünitelerimizle birlikte Sigorta Şirketlerinin Tıbbi Laboratuvar ve Radyolojik Tetkik giderlerini minimumda tutuyor, beraberinde sigortalı bireylerin de bütçesini koruyan çözümler üretiyoruz.

Röntgen

Check Up Paketleri

Özel Sağlık Sigorta Şirketlerinin müşterilerine avantaj olarak sunması amacıyla ekonomik şartlar altında çeşitli Check-Up paketleri düzenleyerek Anlaşmalı Sağlık Kurumlarımız aracılığıyla özel sağlık sigortalı bireylere Check Up hizmetleri sunuyoruz. Doktor değerlendirmesi kapsamında laboratuvar tahlilleri, radyoloji tetkikleri ve Elektrokardiyografi çekimine ek olarak Sigorta Şirketlerinin belirlediği parametreleri de tasarruf modeli hizmet kapsamında fiyatlandırarak sigortalıların kullanımına sunuyoruz.

Çevrimiçi toplantı

Anlaşmalı Kurumlar Yönetim Hizmeti

Sağlık Kurumlarıyla yaptığımız anlaşmalar çerçevesinde maliyetleri düşük seviyelerde tutarak Özel Sağlık Sigorta Şirketlerinin yıllık sağlık bütçelerini korumak amacıyla oluşturduğumuz Anlaşmalı Sağlık Kurumlarımızı özel sağlık sigortalı bireylerin kullanımına açıyor, aynı zamanda çağrı merkezimiz aracılığıyla sigorta şirketlerine operasyonel destek sağlıyoruz.

bottom of page